HAPPINESS IS OUR BUSINESS, OUR BUSINESS IS HAPPINESS

עבור כל צוות שוגליז, תחום המתנות, החוויות וכל מה שקשור בלרגש ולשמח אנשים הוא מקצוע ואהבת חיים. צוות שוגליז מורכב ממקצוענים שפשוט אוהבים אנשים ואוספים עבורך את הטוב ביותר מכל הספקים הטובים ביותר, בארץ ובעולם, מעצבים את העיצובים הכי מרגשים ומשמחים על ידי מעצבים גרפים מהשורה הראשונה. ביחד, נוכל לגלות עולם שלם של מתנות וחוויות שפשוט יכולות להפוך כל אדם למאושר. 

אנחנו אוהבים ליצור ולייצר כל הזמן עוד ועוד אפשרויות וסגנונות לכל קונספט, לפי הטרנדים הכי חמים, הצבעים הנכונים, הניחוחות העכשווים וכל מה שמתקדם בארץ ובעולם ולהציע את זה ללקוחותינו מבלי שיצטרכו לצאת מהבית! 

צוות המומחים שלנו נוסעים ברחבי העולם, מנסים, בוחנים, בודקים ובוחרים את המוצרים שנמצאים במארזים בקפידה. מאחורי כל מארז מוקדשת מחשבה אינסופית כדי להעניק חוויה משודרגת למי שמקבל את המתנה.

בנוסף לכל זה, הקמנו צוות המתמחה בלקוחות עסקיים, שיודע להתאים את הצורך של חברות היום לשמח ולרגש את העובדים, לחדש להם בכל פעם מחדש. הצוות שלנו מחדש את הקולקצייה באופן קבוע 

ההקפדה על האיכות והשירות מלווה אותנו בכל צעד. אנו דואגים לשירות משלוחים שלנו איכותי ואכפתי, שירות הלקוחות קשוב ומבין עניין וכמובן, מחלקת הרכש והקניינות תשמח להגשים לכם חלומות ולהביא עבורכם מוצרים חדשים לפי בקשתכם מכל מקום על גבי הגלובוס.
אנחנו מזמינים אתכם להיכנס ולראות את העולם היפה שיצרנו לכם ולחלוק אתנו את הרשמים באתר, בדף האינסטגרם ובדף הפייסבוק שלנו. 

לעמוד האינסטגרם של שוגליז>>

לעמוד הפייסבוק של שוגליז>>