משחק זוגי שובב ומרגש – “1:1 שנצא לדייט?”

219

משחק זוגי מרגש וסוחף אחד על אחד

רוצים לצאת לדייט שיעשה לכם פרפרים בבטן? שיזכיר לכם למה התאהבתם? הכירו את משחק הקלפים שייקח אתכם לדייט סוחף, מצחיק ובלתי נשכח. התלבשו יפה, תנו שפריץ של בושם והתכוננו לצאת למסע כיפי שירענן לכם את הזוגיות בערב שובב, מסקרן ומלא ריגושים. המשחק מתאים לזוגות שכבר עברו דבר או שניים יחד ורוצים להעמיק את החברות, לגלות דברים מפתיעים ולהתאהב מחדש.

לפירוט המורחב >
תוספות במיוחד ליום האהבה
תוספות מתוקות לשדרוג המתנה
יינות/משקאות חריפים לשדרוג המתנה
בלוני הליום
סכום כולל מוצרים נלווים:
תשלום מאובטח
מחשבון משלוחים

מה מחכה לכם בדייט

בקופסה מחכות לכם שאלות, משימות, תחרויות נושאות פרסים וגם מארז רעיונות לדייטים הבאים שלכם יחד. תתכוננו לקבל מבן או מבת הזוג שלכם מלא מחמאות שוות (לא צריך יותר לסחוט מהם מחמאות) ולתת לזוגיות שלכם בוסט מרענן שיצית את התשוקה מחדש. אז פנו לעצמכם ערב ולבשו את הבגדים הכי יפים שלכם או את הפיג’מה הכי חגיגית ותתכוננו לצאת חוויה זוגית בלתי נשכחת.

לפניכם מחשבון משלוחים שיציג לכם במדויק את תעריפי המשלוח לפי העיר אליה תרצו לשלוח את המתנה
במידה ולא מופיע לכם שיטות משלוח לעיר שהזנתם, יש ליצור איתנו קשר בWhatsapp או בטלפון 073-7084321
  • חברת המשלוחים עימה אנו עובדים מוסרת את המשלוחים בין השעות 8:00 עד 22:00 בימים א' עד ה' וביום ו' בין השעות 8:00 עד כניסת שבת
  • לא ניתן לבחור שעה למסירת המשלוח, לכן כדאי לכתוב בהערות בנוסף לכתובת מקום עבודה גם את כתובת המגורים כדי שלאחר שעה מסוימת נדע לאן לשלוח את החבילה
  • ייתכנו עיכובים בעקבות עומס בכבישים, בערבי חג, ט"ו באב וימים עמוסים במשלוחים, נבקש את הבנתכם
  • במשלוחי אקספרס יש לוודא שנמסרה כתובת מדויקת ונכונה. במידה והנמען לא יהיה זמין בכתובת אז ייתכן והמשלוח יידחה ליום אחר עד בירור כתובת חלופית.

    ×